Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel uit 1746 met originele lederen band, bronzen beslag en gravures. "Volgens 't besluit van de Synode Nationael gehouden in de jaren 1618-1619 te Dordrecht...." 11x13x27...
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G
Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G
Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G
Prachtige antieke plafondlamp ca. 1890 met grote zware bronzen engel die een fakkel draagt 95x25x20cm. Cond.: G
Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Bijzonder antiek muziekboek 1818: Pracktische orgelschule door Ch. h. Rinck grossherzorgl, Hessischer Cantor Hof-organist bei W. Simrock in Bonn. Geschenk a.d. Köningklicher majestät Darmstädt 1818. A...
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.