Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse School), aquarel op papier, romantisch paar 17x13cm. Cond.: G
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Ets op papier 18e eeuw door S. Fokke sculp G. van Kuik, ad vir. del. Voorstellend een vliegende eekhoorn (aquatint) 23x17,5cm.
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G
Sepia op papier (aquarel) 18e-19e eeuw, voorstellend een wasvrouw steunend op stok 28x16cm. Cond.: G
Kees Rietbroek (Den Haag 1914 - ), gemengde techniek op papier, Johannesburg 21x32cm. Cond.: G
Willem Anthonie van Deventer (Den Haag 1824 - 1893), aquarel op papier, riviergezicht met zeilboten en figuren (vochtvlekken) 50x35cm. Cond.: M
H. Kuyten ca. 1920, olieverf op paneel, kippen 28x21cm. Cond.: G
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.
Van der Brugh 1959, houtsnede op papier, Mistral 21/50, 54x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels geschilderd) 27x16cm. Cond.: R
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G
Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G
A. Pasman ca. 1980, olieverf op linnen, landschap in de sneeuw 50x40cm. Cond.: G
Hermans ca. 1980, olieverf op linnen, bosgezicht met huis 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendarcht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R
Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G