Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Alpaca zuiglepel
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere alpaca zuiglepel met fraai bewerkingen en vergulde ringen en mondstuk, gemerkt BANO 18K, L.: 18,5cm.

Lot Pleet
Startprijs 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G

2 Suikertangen
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.

3x Art Deco plated/zilver
Startprijs 25 EUR

Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.

Zilv. morellenschepje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren morellen schepje met gemerkte anemoonsteel en opengewerkte bloembak, MT: fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930, 835/000, ca. 14gr. L.: 11cm.

7 Zilveren lepeltjes
Startprijs 25 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...

5 Delen kristal/zilver
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Zilveren boterspatel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.

Karaf
Startprijs 25 EUR

Zware kristalgeslepen karaf met silver plated kraag 35xø10cm. Cond.: U

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Zilv. borstel + spiegel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Kristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand, streep- en amandelslijpsel op zilveren (835/000) voet, MT: C.J. Stok Amsterdam ca. 1960 10,5xø15cm.

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Zilveren suikerschep + roomlepel
Startprijs 30 EUR

Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren sauslepel met langwerpige bak met mooie florale gravures in biedermeier stijl, 835/000, MT: Jacob van Wijk jr. Amsterdam, jaarletter V: 1855, ca. 39gr. (gerepareerd aan de bak).

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G

Zilveren vaasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vaas met golvende rand 800/000, 16cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R

Toiletstel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 8-delige toiletset bestaand uit een borstel, handspiegel, kamhouder, poederdoos en een 4-delige nagelgarnituur. Voorzien van florale bewerking en diverse tafeltaferelen, 835/000, MT: Fa. BW v...

3-Tandige sardinevork
Startprijs 30 EUR

Bijzondere 3-tandige sardinevork met getorste steel en bekroond met een vis 15cm.