Bijzondere alpaca zuiglepel met fraai bewerkingen en vergulde ringen en mondstuk, gemerkt BANO 18K, L.: 18,5cm.
Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.
Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.
Zilveren morellen schepje met gemerkte anemoonsteel en opengewerkte bloembak, MT: fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930, 835/000, ca. 14gr. L.: 11cm.
Zilveren sauslepel met langwerpige bak met mooie florale gravures in biedermeier stijl, 835/000, MT: Jacob van Wijk jr. Amsterdam, jaarletter V: 1855, ca. 39gr. (gerepareerd aan de bak).
Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R
Bijzondere 3-tandige sardinevork met getorste steel en bekroond met een vis 15cm.