Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.
Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.
Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G
Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G
Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinsturment 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G
Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.
Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.
Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G
Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G
Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.
Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G