Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G
Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.
Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G
Frans beeld met dubbele putti ca. 1900, gesigneerd Guillot. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 55cm.
Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G
Bronzen empire 3-delig beeld gemonteerd op houten sokkel 19e eeuw "Charte de 1830 Liberté", monogram P.L. 22x21x13cm. Cond.: G
Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.
Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G
Groot bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd P.J. Mene in goede staat 36x43x14cm.
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Bronzen stijgerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.
Antieke houtgesneden monnik met ivoren gezicht en handen, gesigneerd G. Dobbelair 1936 in goede staat, 35cm.
Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.