4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G
Gedreven koperen kunstwerk voorstellende een vrouw begin 20e eeuw. gesig. KAPNGA. 50x62cm.
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Mahonie houten schoenpoetskistje(met lade), begin 20e eeuw.
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U