Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen o.a; prenten, serviesgoed, bestek etc.

3 oude sloten
Geen vanafprijs

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

4 Blauwe borden
Geen vanafprijs

4 Blauwe borden

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.

Porseleinen beeld
Startprijs 160 EUR

Porseleinen beeld

2 Kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw, rond.

2 Kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw

Bronzen beeld
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld van een fluitspelende man, fluit ontbreekt.

Eettafel
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten Biedermeier eettafel ca. 1860

Schilderij, boer met koeien
Startprijs 850 EUR

Frank Schouten, olieverf op linnen, boer met koeien

Schilderij Samson en Dililah
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U

Hollandse school, bloemstilleven
Resultaat: 220 EUR

J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.

Welese Ting, moderne compositie
Startprijs 440 EUR

Welese Ting, litho op papier, moderne compositie 50x70cm. Cond.: U

Cor Noltee
Startprijs 550 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967 Dordrecht) olieverf op linnen, interieur met oude vrouw 60x80cm. Cond.: U

Bronzen paard
Resultaat: 300 EUR

Bronzen paard,op marmeren sokkel, 43x16x40 cm.

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen olifanten

Choco bruine parel oorstekers
Resultaat: 190 EUR

Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,

24 delige messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset

2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startprijs 180 EUR

2 Tiffany stijl lampen vierkant

Tiffany Hanglamp
Startprijs 175 EUR

Tiffany Hanglamp