3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
Welese Ting, litho op papier, moderne compositie 50x70cm. Cond.: U
Cor Noltee (1903 - 1967 Dordrecht) olieverf op linnen, interieur met oude vrouw 60x80cm. Cond.: U
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,