Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven
Resultaat: 165 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U

Keizer
Startprijs 880 EUR

Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U

3 Delig kaststel
Geen vanafprijs

3 Delig kaststel Delfts Blauw met boten decor

Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Wijnglas 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Armband
Resultaat: 130 EUR

Armband, sterling 925, Norway, L,19cm, 84.3 gr.

Pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

Bi-color ring
Startprijs 1.000 EUR

Bi-color ring 585/000, bezet met briljant W/VVS 0.50 ct.,Ø55 .,2.6 gr.

Ongesigneerd landschap
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, Twentsch interieur
Geen vanafprijs

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U

Eendeurs broodspinde
Startprijs 1.300 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Tapijt Armanibaft 300x180cm.
Startprijs 250 EUR

Tapijt Armanibaft 300x180cm.

Schilderij, boten
Geen vanafprijs

Schilderij, boten

Parfumflesje
Startprijs 175 EUR

Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Zilveren beugeltasje
Geen vanafprijs

Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm

Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

bloemstandaard
Startprijs 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.

Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR

Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U