Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eethoek
Startprijs 300 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.

Vossenjacht, ruiters te paard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U

E.J.W. Aalscholver
Geen vanafprijs

Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G

Armleunstoel Holland
Startprijs 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Armleunstoel
Startprijs 120 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G

Jacoba Surie
Startprijs 400 EUR

Jacoba Surie (1879-1970 Amsterdamse joffer), aquarel op papier, stilleven met potten, 49x59cm. Cond.: U

Oostenrijks landschap
Startprijs 125 EUR

Ongesig. ca. 1900, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap Cond.: G

Eikenhouten commode
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.

Hoefijzeren fauteuil
Resultaat: 240 EUR

Lederen hoefijzermodel fauteuil met beukenhouten poten in goede staat, 77x95x78cm.

Pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 95x160cm.

4x M.V. Schaardenburg
Resultaat: 35 EUR

Gesig. M.V. Schaardenburg, 4x krijttekeningen op papier 50x60cm. mooie kwaliteit Cond.: G

3 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Aziatische waterbuffels van tropisch hout. mooie kwaliteit.

Rond tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Rond notenkleurig tafeltje met vlechtvormig snijwerk, H:90cm.

8 Miniatuur gesneden dierfiguren
Startprijs 60 EUR

8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G

3 Armige kaarsenkandelaar
Resultaat: 10 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Zilverkleurige ronde spiegel ø 58

Pennenschaal
Resultaat: 50 EUR

Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U

Lamp
Geen vanafprijs

Design lamp met witte kap H. 45cm.

Boek karikaturen Napoleon III
Resultaat: 40 EUR

Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G

Koperen voorstelling
Geen vanafprijs

Gedreven koperen kunstwerk voorstellende een vrouw begin 20e eeuw. gesig. KAPNGA. 50x62cm.

Schoonmaakkist voor schoenen.
Geen vanafprijs

Mahonie houten schoenpoetskistje(met lade), begin 20e eeuw.

Staande lamp
Startprijs 70 EUR

Staande schemerlamp,messing voet (nieuw) antiek kapje.

3 antieke kruizen
Resultaat: 35 EUR

3 Antieke koperen kruizen 39x13x4cm., 34x12x5cm. en 27x10x4cm.