Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U
Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Jacoba Surie (1879-1970 Amsterdamse joffer), aquarel op papier, stilleven met potten, 49x59cm. Cond.: U
Ongesig. ca. 1900, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap Cond.: G
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U
Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G
Gedreven koperen kunstwerk voorstellende een vrouw begin 20e eeuw. gesig. KAPNGA. 50x62cm.
Mahonie houten schoenpoetskistje(met lade), begin 20e eeuw.