Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R
Antieke tegel met bloemdecor, 17e eeuw, in zeer goede staat, 13,5x13cm.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.
Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.
Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G