Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

klok
Startprijs 90 EUR

Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.

Duitse regelateur
Startprijs 200 EUR

Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G

Mysterieus
Startprijs 380 EUR

Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.

Wandklok
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.

Klok
Resultaat: 575 EUR

Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G

Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.

Regelateur Penaat
Resultaat: 320 EUR

Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)

Wekker Engeland
Startprijs 40 EUR

Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.

Marmeren Art -Deco klok
Startprijs 100 EUR

Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G

Wandregelateur
Geen vanafprijs

Eiken wandregelateur, begin 20e eeuw, 70x34x17cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR

Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.

Groot marmeren klokkenstel
Resultaat: 95 EUR

Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R

Klokkenstel
Geen vanafprijs

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Engelse staande klok Lancaster
Geen vanafprijs

Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...

2 Klokken
Resultaat: 35 EUR

2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M

Antieke pendule 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Antieke regelateur
Geen vanafprijs

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Eiken tafelklokje
Startprijs 90 EUR

Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 30 EUR

Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S

Staartklok Hindelopen
Resultaat: 120 EUR

Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G

Regelateur Junghans
Geen vanafprijs

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Antiek klokkenstel, compositie ca. 1900, 58x25x15cm. Cond.: R