Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Maatbekers tin
Geen vanafprijs

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR

Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.

Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR

Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.

Kapitale lampevoet
Resultaat: 400 EUR

Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.

Sculptuur van 2 meeuwen
Resultaat: 80 EUR

Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.

Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.

Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR

Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.

2 Bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR

2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm

Bronzen dame
Startprijs 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.

2 Samac figuren
Resultaat: 100 EUR

2 Bronskleurige figuren ca. 1900, Pavot,Par Guillemin. H.:35cm.

Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR

Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...

2 Houten engeltjes 19e eeuw.
Startprijs 450 EUR

2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M

Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR

Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.

Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR

Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.

8 Miniatuur gesneden dierfiguren
Startprijs 60 EUR

8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G

Bronzen pul E. Agaard
Resultaat: 35 EUR

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Heilig figuur 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR

Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 200 EUR

Afrikaans masker , voorstellend man met hoed met daarop 6 gezichten, 74x30x14cm. Cond.: R

Chinees boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 100 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U