Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. verzilverd.
Resultaat: 15 EUR

7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø

Zilveren visschep
Resultaat: 76 EUR

Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.

Zilveren eierrekje
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels zilveren eierrekje 161gr op wieltjes, erg bijzonder. ca 6hx11.5x10cm

Zilveren roomstelletje
Startprijs 80 EUR

Zilveren roomstelletje met kannetje 8xØ5cm., suikerpot 5xØ9cm samen 139 gr alles staan op ovaal vormig verzilverd tablet.

Snavelkan
Startprijs 250 EUR

Zilveren snavelkan 925/000, ca. 1910 gemerkt: Walker & Hall, H.:19cm. 340gr.

Zilveren mosterdpothoudertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.

Pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 275 EUR

Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.

Zilveren knottenkistje
Startprijs 600 EUR

Antiek Hollands zilveren knottenkistje 100gr met romantische voorstellingen.H. 5x8x5 cm.

Breipennenhouder
Startprijs 125 EUR

Breipennenhouder Hollands midden 20e eeuw, L.:17cm. 20gr.

Zilveren suikertang
Startprijs 75 EUR

Grote Hollandse zilveren suikertang 34gr. ca13x5cm

Zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zoutvaatje

Broodmand
Startprijs 975 EUR

Zilveren broodmand 833/000, Hollands ca. 1948, 14,5x28cm. 780gr.

Zilveren visitekaartendoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.

Zilveren karafhouder
Startprijs 900 EUR

Antiek zilveren karafhouder 312gr met originele Boheems kristallen karaffen,(blauw) puntgaaf. Frankrijk ca 27hx21x10cm

Verzilverde schaal
Startprijs 60 EUR

Verzilverde aanbiedschaal met handvat 28x28x12

Verzilverde toiletset
Resultaat: 27 EUR

4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G

Zilveren brillenkokertje
Startprijs 70 EUR

Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.

Glas op zilveren voet
Geen vanafprijs

Glas op antiek zilveren voet. Hollands. ca 11,5hx7øcm

Zilveren pijpenwroeter
Startprijs 80 EUR

Antiek zilveren pijpenwroeter 8gr met paard gedecoreerd, Hollands, 9cm

Zilveren doosje
Startprijs 250 EUR

Zilveren doosje met bovenkant kokosnoot en gegraveerd, Holl. gekeurd. ø4.5cm

Zilveren sauslepel + suikerlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd, 37gr.