Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude regelateur
Resultaat: 35 EUR

Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R

2 Jaarlopers
Resultaat: 25 EUR

2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R

Bim Bam
Geen vanafprijs

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 77x29x14cm. Cond.: G

Bim Bam
Resultaat: 36 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 79x30x15cm. Cond.: G

Antieke pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 50x31x13cm. Cond.: S

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Zaanse klok, 20e eeuw met notenhouten kast, 63x27x18cm. Cond.: G

Kartelklok
Resultaat: 120 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Mysterieus klok olifant
Resultaat: 130 EUR

Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U

Raedhuisklok
Resultaat: 20 EUR

Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.

Regelateur
Resultaat: 75 EUR

Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Friese staartklok, maand + datum
Resultaat: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Schwarzwalder koekoeks klok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U

2 Schwarzwalders
Geen vanafprijs

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Geen vanafprijs

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Pendule 30-er jaren
Resultaat: 30 EUR

Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G

Warmink klok
Geen vanafprijs

Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G

Staande klok
Geen vanafprijs

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

2 Klokken
Resultaat: 30 EUR

1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.

Zaans klokje
Resultaat: 21 EUR

Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G

Friesche staartklok
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Aardewerken pendule
Startprijs 90 EUR

Pendule aardewerk ca. 1915, dame in landschap, H.:34cm.

Zweedse cartelklok
Startprijs 140 EUR

Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.