Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.
Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U
Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U
Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G
Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G
Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U
2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G
Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G
Oudhollands hangvitrinekastje van notenhout, 20e eeuw, barokstijl, 68x66x19cm. Cond.: U
Beukenhouten kamelenbankje in de vorm van een lopende kameel met lederen zitting, eind 20e eeuw, Cond.: G