Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tapijt Enjelas 107x70cm.
Startprijs 100 EUR

Tapijt Enjelas 107x70cm.

Pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 95x160cm.

Pers
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje.

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Eikenhouten voetenbankje met leer bekleed ca. 1970, in verschillende hoogtes verstelbaar.

Stoof
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten stoof ingelegd met bandintarsia ca. 1900, 40xø38cm.

Japanse danseres in vitrine
Resultaat: 15 EUR

Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.

2 Kleine handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.

Roodkoperen chocoladeketel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G

Pallisander kistje
Resultaat: 100 EUR

Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.

4 Engelse stoelen
Resultaat: 50 EUR

4 Engelse stoelen in Sheraton stijl van massief mahonie, met uitneembare kussens.

Schaarstoel
Resultaat: 140 EUR

Massief eiken Dagobert fauteuil met veel snijwerk.

Hoekkast
Resultaat: 50 EUR

Engelse hoekkast in Sheraton stijl, mahonie opgelegd, 186x34cm.

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Hoekstoel
Resultaat: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Lederen Fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.

Chaise Longue
Resultaat: 460 EUR

Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd

Kleine commode
Resultaat: 50 EUR

Kleine notenkleurige commode in barokstijl, meerder malen gebogen, ca. 1980

Eiken piedestal
Resultaat: 200 EUR

Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.

Rond tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Rond notenkleurig tafeltje met vlechtvormig snijwerk, H:90cm.

Tafeltje Engelse stijl
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.

Tapijt Lori 295x150cm.
Resultaat: 273 EUR

Tapijt Lori 295x150cm.

Tapijt Armanibaft 300x180cm.
Startprijs 250 EUR

Tapijt Armanibaft 300x180cm.

Tapijt Belutsch 321x149cm.
Startprijs 350 EUR

Tapijt Belutsch 321x149cm.

Tapijt Shasawan 153x105cm.
Startprijs 275 EUR

Tapijt Shasawan 153x105cm.