Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie theestoof
Startprijs 35 EUR

Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Eikenhouten bijzettafeltje
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G

Kamelenbankje
Resultaat: 50 EUR

Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Art Deko vitrine
Startprijs 1.000 EUR

Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.

Iepenhouten boekenkast
Startprijs 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Theetafel met Japans lakwerk
Startprijs 80 EUR

Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U

Computer bureautje
Startprijs 325 EUR

Mahonie kleurig computer bureautje.80x120x60cm.

Biedermeier commode
Startprijs 600 EUR

Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.

Theelepelkistje
Resultaat: 60 EUR

Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U

Mahoniehouten theekistje
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U

Houten kistje
Startprijs 30 EUR

Houten kistje

Bijzettafel Jugendstil
Resultaat: 50 EUR

Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G

Kapstok met Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

Hollands naaitafeltje
Startprijs 40 EUR

Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U

2 Stoelen, Thonet stijl
Resultaat: 85 EUR

2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Notenhouten hangvitrine
Startprijs 70 EUR

Oudhollands hangvitrinekastje van notenhout, 20e eeuw, barokstijl, 68x66x19cm. Cond.: U

Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startprijs 130 EUR

Tapijt Gabbeh 143x100cm.

Pers
Resultaat: 230 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloemdecor, 255x350cm.

Lederen kamelenbankje
Startprijs 70 EUR

Beukenhouten kamelenbankje in de vorm van een lopende kameel met lederen zitting, eind 20e eeuw, Cond.: G

Eiken/mahonie secretaire
Startprijs 700 EUR

Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.

2 Persjes
Resultaat: 10 EUR

2 Persjes