Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beukenhouten stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G

Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR

Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U

2 Stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G

Zwarte speeltafel
Startprijs 175 EUR

Antieke zwartgelakte speeltafel Louis Seize stijl, ca. 1880, moet worden gerestaureerd, 79x83x42cm. Cond.: R

Salontafeltje
Startprijs 50 EUR

Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U

Kabinet eikenhout
Startprijs 400 EUR

Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.

Ladenkastje wit
Startprijs 150 EUR

Ladenkastje wit 70x40x111cm.

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U

Trappenkast, iepenhout
Resultaat: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Armfauteuil
Startprijs 200 EUR

Massief mahonie armfauteuil Holland ca. 1860. Lodewijkstijl.

Halve-maan kastje
Startprijs 80 EUR

Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R

Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Startprijs 120 EUR

Tapijt Gabbeh 122x86cm.

Tapijt Sarogh 154x106cm.
Startprijs 275 EUR

Tapijt Sarogh 154x106cm.

Jugendstil boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

Hoekkast
Startprijs 450 EUR

Iepenhouten hoekkast ca. 1860, Cond.: G

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

Notenhouten barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

4 Barometers
Resultaat: 22 EUR

4 Barometers (3x hout, 1x kunststof), 2e helft 20e eeuw, Cond.: U

2 Barometers
Resultaat: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M