Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G
2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G
Antieke zwartgelakte speeltafel Louis Seize stijl, ca. 1880, moet worden gerestaureerd, 79x83x42cm. Cond.: R
Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U