Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Resultaat: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Antieke barometer met houtsnijwerk, 53x28x9cm. Cond.: U

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

Barometer
Geen vanafprijs

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Barometer ca. 1810
Resultaat: 420 EUR

Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.

Ladenkastje met 10 laden
Startprijs 300 EUR

Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen kersenkleurig.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 90 EUR

Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm

bijzettafeltje
Startprijs 40 EUR

Een noten met wortelnoten belijmde chippendale bijzettafeltje, midden 20e eeuw. 55xØ70cm.

Eikenhouten secretaire
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Engelse secretaire ca. 1910, Cond.: G

Wingchair, Koekkoek
Geen vanafprijs

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Damesstoel, Victoriaans
Resultaat: 30 EUR

Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U

Tapijt Khal M 148x100cm.
Startprijs 300 EUR

Tapijt Khal M 148x100cm.

Pers
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, prachtige kleuren, 210x130cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Hoekkastje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten hoekkastje met roldeurtjes, 20-er jaren, Louis Seize stijl, 76x65x41cm. Cond.: G

Schommelwieg
Startprijs 225 EUR

Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G

Dressoir eikenhout
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U

Wandmeubel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten neogotisch wandmeubel met glas-in-lood en bewerkte eiken deuren, in zeer goede staat, 40-er jaren, 140x124x30cm. Cond.: U

Kist met zadeldak
Resultaat: 350 EUR

Eiken kist met zadeldak, 3 panelen, ca. 1780, Cond.: G