Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.
Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen kersenkleurig.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
Een noten met wortelnoten belijmde chippendale bijzettafeltje, midden 20e eeuw. 55xØ70cm.
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U
Mahoniehouten hoekkastje met roldeurtjes, 20-er jaren, Louis Seize stijl, 76x65x41cm. Cond.: G
Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G