Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)
Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.
2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.
Mahonie gefineerde 3-laden commode met bijbehorende glasplaat, eind 20e eeuw, 70x100x50cm. Cond.: G
Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.