Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kamelentas + tapijtje
Resultaat: 30 EUR

Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)

Tapijt Kashmar 210x102cm.
Startprijs 275 EUR

Tapijt Kashmar 210x102cm.

Wortelnoten bureautje
Startprijs 225 EUR

Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.

2 x Bijzettafeltje
Resultaat: 110 EUR

2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U

Eikenhouten commode
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.

Tapijt Nahawand 165x110cm.
Startprijs 250 EUR

Tapijt Nahawand 165x110cm.

Eikenhouten rolbureau
Startprijs 475 EUR

Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.

Mahonie Biedermeier glasvitrine
Startprijs 2.500 EUR

Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.

Moderne stoel
Resultaat: 33 EUR

Moderne elektrisch verstelbare armzetel, met afstandsbediening, werkt uitstekend, 105x80x95cm. Cond.: G

Klepsecretaire
Startprijs 325 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.

Hoefijzeren fauteuil
Resultaat: 240 EUR

Lederen hoefijzermodel fauteuil met beukenhouten poten in goede staat, 77x95x78cm.

Lederen bank
Resultaat: 475 EUR

Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 15 EUR

2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.

3 Laden commode
Geen vanafprijs

Mahonie gefineerde 3-laden commode met bijbehorende glasplaat, eind 20e eeuw, 70x100x50cm. Cond.: G

Kinderstoel + schemelstoel
Geen vanafprijs

1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G

Queen-Anne Kastje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.

Engelse eethoek
Resultaat: 500 EUR

Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.

Commode met spiegel
Geen vanafprijs

Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.

2 Perzen
Resultaat: 30 EUR

2 Perzen handgeknoopt, 60x70cm. en 60x115cm.

Kleine pers
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur, 80x170cm.

Tapijt
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1950, 150x115cm.

Tapijt Shasawan 136x110cm.
Startprijs 250 EUR

Tapijt Shasawan 136x110cm.

Pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 160x125cm.