Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U
Roodkoperen ketel op comfoor van massief messing gietwerk, ca. 1860, 42x32cm.
Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels
Geelkoperen peerketel anno 1880, Nederlandse herkomst, 28x27x20cm. Cond.: G
Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R