Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Psalmenboek
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 300 EUR

Bronzen paard,op marmeren sokkel, 43x16x40 cm.

Antieke speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G

Tiffanylamp 5406
Resultaat: 200 EUR

Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.

Petroleum lamp
Resultaat: 190 EUR

Prachtige hangende petroleumlamp omstreeks 1910, gegoten messing brons gepatineerd, met groen opaline kap en walmvanger, met aan de zijkanten 3 x over 3 kaarsenhouders waarvan er eentje los zit, lamp...

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

Grote bronzen staande lamp
Resultaat: 160 EUR

Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.

Wierookvaatje
Resultaat: 150 EUR

Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt

Ca. 30 pijlen en 3 bogen
Resultaat: 130 EUR

3 Bogen (begin 20e eeuw) met 30 oude pijlen, Cond.: G

2 Messing vazen
Resultaat: 120 EUR

2 Messing vazen met oren, ca. 1880, 32x23cm.

Pop A.M. 390
Resultaat: 120 EUR

Pop Armand Maseille (Germany 390 A.10.M.),met porseleinen hoofd ,originele kleertjes. H: 55cm.

Grammofoon
Resultaat: 110 EUR

Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 100 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Kaarsenstandaard 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U

Kerkbel
Resultaat: 100 EUR

Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U

2 Tuinleeuwen
Resultaat: 100 EUR

2 Tuinleeuwen van gegoten beton, 20e eeuw, 47x20x24cm. Cond.: U

2 Haardbokken
Resultaat: 100 EUR

2 Kapitale haardbokken, brons gegoten, ca. 1880, 57x33cm.

Grote bronzen wandluster
Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.

3 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

Antieke tinnen maatkan
Resultaat: 90 EUR

Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G

Blikken auto
Resultaat: 90 EUR

Oude blikken auto de Baron 540 met opwindmechaniek van DBG Blechspielwaren, gesigneerd mbh. Onbespeeld in originele doos, 33x12x12cm.

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany- stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U