Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje
Resultaat: 500 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Kapitale lampevoet
Resultaat: 400 EUR

Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.

Bronzen sculpture, dame
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 250 EUR

Bronzen sculptuur,naakte dame op het toilet, eind 19e eeuw.

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U

2 Samac figuren
Resultaat: 100 EUR

2 Bronskleurige figuren ca. 1900, Pavot,Par Guillemin. H.:35cm.

2 Tempelornamenten
Resultaat: 100 EUR

2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G

Sculptuur van 2 meeuwen
Resultaat: 80 EUR

Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.

Houten boeddha
Resultaat: 60 EUR

Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U

Sandra Brue, pup
Resultaat: 60 EUR

Aardewerken keramisch beeld van een liggende labrador pup met bot, gemaakt door Sandra Brue 1989 USA, 23x42x22cm. Cond.: G

Pennenschaal
Resultaat: 50 EUR

Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U

Terracotta, biddend kind
Resultaat: 45 EUR

Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.

Vrouwelijke boeddha
Resultaat: 45 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U

Bronzen hond
Resultaat: 40 EUR

Bronzen jachthond op marmeren voet, 20e eeuw, 24x14x10cm. Cond.: U

2 Boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U

Bronzen pul E. Agaard
Resultaat: 35 EUR

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Bronzen jongen met fluit
Resultaat: 35 EUR

Bronzen jongen met fluit, 20e eeuw, 24x8x10cm. Cond.: U

6 Religieuze beeldjes ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch, H.:31cm.