Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs

Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G

Bijbel met zilveren slotje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U

Psalmenboek
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G

Houten portretdoos
Startprijs 70 EUR

Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 10x7,5x2,5cm. Cond.: G

Houten portretdoos
Startprijs 180 EUR

Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R

Kavel divers blikwerk
Geen vanafprijs

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

2 Tegels met auto's
Startprijs 20 EUR

2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G

9 Oude pijpen
Resultaat: 75 EUR

9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U

Groen stenen beeldje
Startprijs 20 EUR

Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.

Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Koperen kan + schaal
Startprijs 20 EUR

1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.

Boekwerk in lederen band
Startprijs 600 EUR

Anitquarisch boekwerk in bruinlederen band over de Joodse oudheden van Flavius Josephus, anno 1722, 10x25x41cm.

Antiek houten sigarendoosje
Resultaat: 40 EUR

Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.

2 Replica pistolen
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen

Houten steenbakvorm
Startprijs 30 EUR

Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.

Replica Kris
Geen vanafprijs

Replica kris

1 doosje
Resultaat: 30 EUR

4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...

Spiegeltje
Geen vanafprijs

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

2 Chinese bewerkte doosjes
Resultaat: 30 EUR

2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Gietijzeren haardstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.

Kolenkit
Geen vanafprijs

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R