Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovaal tablet, Chien Lung
Resultaat: 300 EUR

Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.

4 Blauwe schoteltjes
Resultaat: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

Plateel klokje
Startprijs 175 EUR

Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G

Rozenvaasje + spijkerbolvaas
Resultaat: 25 EUR

Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G

Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Inktpot, Purmerend
Startprijs 350 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Startprijs 400 EUR

Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U

3 Japanse Kutani vaasjes
Geen vanafprijs

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

Blauw chinese schotel
Resultaat: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

Groot Japans wandbord
Startprijs 60 EUR

Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.

Schotel Fam. Rose
Geen vanafprijs

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Schotel, Qianlong
Startprijs 50 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

15 Chinees blauwe schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

6 Kop en schotels satsuma
Resultaat: 45 EUR

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

6 Kop en schotels
Resultaat: 130 EUR

6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.

Fam. Rose bord
Startprijs 100 EUR

Chinees Fam Rose bord, 19e eeuw, 4,5xø21,5cm.

Chinees presenteerschaaltje
Resultaat: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Chinees presenteerschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Resultaat: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

Amsterdam bont bord
Startprijs 120 EUR

Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.

Lampenvoet
Resultaat: 20 EUR

Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G

Chinees gekleurd bord
Startprijs 50 EUR

Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.