Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, berglandschap
Startprijs 60 EUR

T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, kasteel bij nacht
Resultaat: 50 EUR

M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U

Renee Lagrange, Frans schilderij
Startprijs 3.750 EUR

Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U

Frans pastel,
Startprijs 3.750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U

J.H. Mastenbroek
Startprijs 2.200 EUR

Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

E. Steinbach, winterlandschap
Startprijs 225 EUR

E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G

F.v.Kregten
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenpracht
Resultaat: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Aquarel Leo Kurpershoek
Resultaat: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Henry Houben
Startprijs 2.500 EUR

Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs

Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M

2 Religieuze prenten Ary Scheffer
Geen vanafprijs

2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R

E. Rabbers
Startprijs 450 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U

Bleys, pastel
Startprijs 425 EUR

Cyriacus Bleys (Hoorn 1842 - 1912 Driel), pastel op papier, bloemstilleven, 74x60cm. Cond.: U

Vossenjacht
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Aquarel naar Hundertwasser
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U

Vossenjacht klein
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R