Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger WG
Startprijs 50 EUR

Designer briljant-kweekparel hanger WG 585/000, met een buton vormige kweekparel 10 mm., en een briljant W/SI 0.01 ct.

Gouden horloge
Startprijs 70 EUR

Gouden zakhorloge 585/000, omgebouwd tot dames polshorloge. Aan de achterkant fraai bewerkt met bloemen en een vogeltje zittend op een hek. Cond.: G

Medaillon
Startprijs 100 EUR

Medaillon met opengewerkte voorkant, 3cm.

Armbandhorloge GG
Resultaat: 500 EUR

Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.

Diverse oorstekers
Resultaat: 80 EUR

Diverse oorstekers, en hangertjes

Longines zakhorloge
Startprijs 120 EUR

Longines zakhorloge 30e jaren, staal met emaille wijzerplaat met secondenaanduiding,en zilveren ketting

Parel oorstekers WG
Startprijs 120 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.09 ct.,L.45 mm.,5.8 gr.

Ring Platina/GG
Startprijs 250 EUR

Ring PL.950/000,en GG 750/000 met een briljant TW/VSI 0.18 ct.,Ø55, 5.5 gr.

Ring Platina/GG
Startprijs 280 EUR

Ring PL.950/000 en GG 750/000 met een briljant TW/VSI 0.10 ct.,Ø 55, 5.0 gr.

Ring GG/WG
Startprijs 300 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een briljant W/VSI 0.25 ct.,Ø 57, 10.0 gr.

Oorstekers GG
Startprijs 50 EUR

Ametist-kweekparel oorstekers GG 585/000 met ieder een ametist-cabochon en tahiti grijze kweekparels,4 mm., L.27 mm.

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Rozetring GG
Startprijs 250 EUR

Rozetring GG585/000 bezet met briljant W/VVS 0.19 crt.en een robijn,Ø52 .,1.6 gr.

Ring GG
Startprijs 300 EUR

Ring GG585/000 bezet met een briljantje en een carre ametist, Ø59 .,4.2 gr.

Ring GG
Startprijs 600 EUR

Ring GG585/000 bezet met briljant W/VVS 0.25 crt.,Ø55.,9.6 gr.

Broche
Geen vanafprijs

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

2 Vestzakhorloges
Geen vanafprijs

1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.

Ring WG
Startprijs 130 EUR

Ring WG585/000, bezet met diamant,Ø52 , 1.3 gr.

Tahitiparels
Startprijs 180 EUR

Streng tahiti parels donker L.41 cm.,parels 8.5-11 mm.

Hanger Platina/GG
Startprijs 280 EUR

Hanger Pl. 950/000 en GG 750/000 met een diamantcarre TW/Loepzuiver 0.20ct..12.1 gr.

Bandring GG
Startprijs 700 EUR

Bandring GG 585/000 bezet met 13 briljantjes 0.30 crt.,Ø57,,7.5 gr.

Ring GG
Startprijs 130 EUR

Ring GG585/000 bezet met 1 briljantje, 2.3 gr., Ø48 .

Hanger Platina/GG
Startprijs 750 EUR

Hanger PL.950/000 en GG 750/000 met een diamant carre TW/VSI 0.42ct., aan een ketting PL.950/000, L.42 cm.,8.9 gr.

Ring Platina/GG
Startprijs 580 EUR

Ring PL.950/000 en GG 750/000 met een diamantdruppel W/VSI 0.30 ct.,Ø54, 12.1 gr.