Designer briljant-kweekparel hanger WG 585/000, met een buton vormige kweekparel 10 mm., en een briljant W/SI 0.01 ct.
Gouden zakhorloge 585/000, omgebouwd tot dames polshorloge. Aan de achterkant fraai bewerkt met bloemen en een vogeltje zittend op een hek. Cond.: G
Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.
Longines zakhorloge 30e jaren, staal met emaille wijzerplaat met secondenaanduiding,en zilveren ketting
Oorstekers WG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.09 ct.,L.45 mm.,5.8 gr.
Ring PL.950/000,en GG 750/000 met een briljant TW/VSI 0.18 ct.,Ø55, 5.5 gr.
Ring PL.950/000 en GG 750/000 met een briljant TW/VSI 0.10 ct.,Ø 55, 5.0 gr.
Ametist-kweekparel oorstekers GG 585/000 met ieder een ametist-cabochon en tahiti grijze kweekparels,4 mm., L.27 mm.
6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G
Rozetring GG585/000 bezet met briljant W/VVS 0.19 crt.en een robijn,Ø52 .,1.6 gr.
Ring GG585/000 bezet met een briljantje en een carre ametist, Ø59 .,4.2 gr.
Hanger Pl. 950/000 en GG 750/000 met een diamantcarre TW/Loepzuiver 0.20ct..12.1 gr.
Hanger PL.950/000 en GG 750/000 met een diamant carre TW/VSI 0.42ct., aan een ketting PL.950/000, L.42 cm.,8.9 gr.
Ring PL.950/000 en GG 750/000 met een diamantdruppel W/VSI 0.30 ct.,Ø54, 12.1 gr.