Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
6 antieke Deens vergulde zilveren lepeltjes in originele doos. Met emaille aan de bovenkant, zeer apart.
Fraaie zilveren zoutstrooier/suikerstrooibus met leuke afbeeldingen 925/000 (iets beschadigd), 10xØ5,3cm. 88gr.
Antieke zilveren aspergetang 800e met vergulde binnenkant. 180gr. ca 24cm
Antiek zilveren bijbelslot 28gr. .Holland 18e eeuw. ca6.5x3.5cm
Zeer zware grote antieke zilveren schaal 596gr met groot hengsel. Rustend op een zilv. voet, mooi bewerkt puntgaaf. Frankrijk ca 25hx29øcm.
Antiek Hollandse grote zilveren flessenbak 100gr , mooi gegraveerd.met mahonie houten uitneembare boden ca 5hx16ø
Antiek zilveren tuittheezeefje 9gr, voor in de tuit van de theepot. Hollands ca 6x4.5cm
Antiek Hollandse zilveren sigaren/sigaretten standaard met gegraveerde motieven in het kristal. Rustend op een zilveren voet, staand op een ebbenhouten onderstel met ivoren bolpootjes. ca 18hx 12ø cm
4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Antiek Hollands zilveren vaasje 19e eeuw (valse zilverkeurtekens 18e eeuw) 835/000, maker H.J. H:8,1cm. 32gr.