Antiek Engels zilveren trekpotje 835/000, Brimingham 1898, L:23,5cm. 267gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.
2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,
Antiek Hollands zilveren visschep 835/000 van de maker Leenderd van Voorst, mooi uitgezaagd, L:32cm., 152gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.
Hollands empire zilveren mosterdhouder 835/000, met blauw glazen binnenbakje, iets beschadigd.
Strakke Hollandse zilveren zoutstrooier met sjiek parelrandje, 835/000, met blauw glazen binnenbakje.
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).
Zilveren besteksetje, vork en lepel 67gr in originele cassette. 17,5cm lang.
Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.