Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep
Resultaat: 76 EUR

Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 75 EUR

Antiek Engels zilveren zoutbakje 50gr Birmingham anno1898 met origineel blauw binnenbakje. ca 6hx10x5cm

Zilveren visitekaartendoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.

Zilveren mosterdpothoudertje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.

Zilveren roomschep + suikerschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomschep + suikerschep 43gr.

Zilveren peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren peperstrooier, jaarletter A,61 gr. Ø3.5 H8cm.

12 Delig verzilverd bestek
Resultaat: 45 EUR

12 Persoons verzilverd bestek; 12 Messen (21,5cm), 12 vorken (20cm.), 12 lepels (20cm), 12 dessertlepeltjes (13cm), opscheplepel (25,5cm), vleesvork (25,5cm) en soeplepel (31cm). Cond.: R

Divers zilveren bestek
Resultaat: 45 EUR

Divers zilveren Duits bestek, 4 vorken en 3 lepels, 436gr.

Broche
Resultaat: 40 EUR

Broche met witte en groene markasietjes

ZIlveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.

Zilveren mosterdpothoudertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.

Zilveren zuikerstrooibusje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm

Zilveren schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille

Verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.

Zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zoutvaatje

Diverse zilveren voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen, 187gr.

Visbestek
Resultaat: 30 EUR

6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G

Verzilverde toiletset
Resultaat: 27 EUR

4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren lepeltjes 168gr.

Zilveren suikertang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 25 EUR

Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000

Divers Engels antiek zilver
Resultaat: 25 EUR

Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.

Diverse zilveren bestekonderdelen
Resultaat: 25 EUR

Diverse zilveren bestekonderdelen

Verzilverde kan met parelrand
Resultaat: 25 EUR

Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.