Antiek Hollands zilveren bonbonschaaltje 118gr, met de hand uitgezaagd, voorzien van 2 handvaten. Gemerkt VK.ca 6hx19x10
Decoratieve inktpot met zilveren dop. Hollands 1e helft 20e eeuw. H.:17cm.
Mooi Frans antiek zilveren snuifdoosje 835/000, mooi gegraveerd, sluit goed, mooi verzamelobject, 7x5x1,8cm. 85gr.
Antieke zilveren zeer grote puntgave soeplepel 168gr, Holland ca 33cm
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Antieke zeer mooie Engels zilveren bonbonschaal 150gr met zilveren greep, rustend op een strakke voet. van zilverfabriek Walker & Hall Sheffield Engeland. ca 17hx16x10cm
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm
12 Zilveren lepeltjes, 24gr heft van de lepel fijn gegrafeerd 8,5cm.
Zilveren koektrommel 800/000, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: Heinrich Bleyer Jr. H.:15cm. 765gr.