Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G
Oude mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, 2e helft 20e eeuw. 145cm Cond:G
Franse 19e eeuwse comtoise met aparte slinger, gesigneerd Adam Dold á Montreau, in goede originele staat 41x32x15cm.
Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R
Oude notenhouten grote tefelklok Westminster, omstreeks 1950 in goede staat 52x15x22cm
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...
Black Forrest tafelkoekkoeksklok 19e eeuws, met snijwerk, eekhoorn,konijn, en eikentakken, in goede originele staat. 55x33x18cm Cond:G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Antieke klok met wekkeruurwerk, omstreeks 1880 composietiemetaal, in goede staat 38cm
Oude Franse Comtoise 2e helft 20e eeuw met pronksluier, Cond:G 155x32x16cm
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Wit marmeren zuilenpendule ca. 1890 met Junghans 8-daags uurwerk zonder slag en koperen versieringen 34x18x9cm. Cond.: G
Franse comtoise 19e eeuw met paardenkar en figuren in de feuille (vouwslinger). Wijzerplaat beschadigd, 41x25x15cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...
Leuke mini Zaanse wandklok met messing ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x18x13cm.
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Duitse Pfeilkreuz Jugendstil regelateur met messing beslag ca. 1900 in goede originele staat 68cm.
Erg leuke pallisander met chroom Art Deco klok ca. 1930 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 27x30x13cm. Cond.: G
Houten met messing scheepsklok ca. 1890 met barometer en Frans uurwerk met korte slinger (geen slagwerk). Barometer met Hollandse tekst 65cm. Cond.: G