Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten commode
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86

Spiegel met putti
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193

Engels kastje met leer
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51

Linnenkast ca. 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse vurenhouten linnenkast omstreeks 1880 Gründerzeit. uitneembaar met lades en originele bierverf, in goede originele staat. 202x158x62cm Cond:G

Console, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R

3 Antieke grenen deuren
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G

Rietveld bureau
Resultaat: 900 EUR

Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 450 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.

Mahonie barokkast
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...

Polyfoon met onderkast
Resultaat: 5.500 EUR

Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Theetafel
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.

Laden commode
Startprijs 400 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.

Kabinetkast, Chinees
Startprijs 400 EUR

Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.

Vitrinekastje
Startprijs 100 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

Rolluik kastje
Startprijs 100 EUR

Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.

Thee-trolley
Startprijs 80 EUR

Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.

Barok kast
Startprijs 800 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Lodewijk bank
Startprijs 60 EUR

Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G

Eethoek met 6 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel