Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193
Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm