Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot goud
Resultaat: 300 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...

2 Ringen goud
Resultaat: 120 EUR

Twee ringen 750/000. Twee wat bolle ringen met strakke afgeslepen kanten, 3 mm en 4.5 mm. ca. 6.1 gr.

Armband bedels
Resultaat: 40 EUR

Slavenband zilver 835/000 met bedels. Getorste slavenband, ø 4mm, met 13 bedels, o.a. een engel, trambourijn rolschaats en vogelkooi. ø 49x59 mm, Voorzien van bakslot en veiligheid. ca. 26,05 gr.

Parelcollier multicolour
Resultaat: 115 EUR

Parelcollier, multicolour met GG 585/000 bolsluiting. Collier van parels gemaakt van parelmoer uit zuidzee oesters, ø 12 mm, in zwart, grijs, groen en beige tinten. Lengte 47 cm

Twee ringen GG
Resultaat: 90 EUR

Twee ringen GG 750/000 met filligrainbewerking. Twee ringen, een bandring, breedte 6 mm met gegraveerde bewerking en filligrain, ø 53, en een uitlopende ring met aan de bovenzijde tevens een gegraveer...

Streekhanger GG
Resultaat: 75 EUR

Streekhanger GG 585/000. Fraaie antieke streekhanger, ca 1900, ovaal met filligrain en knopjes en versierd met kwastjes. Iets gedeukt. Grootte 42x18 mm. ca 2.2 gr.

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Medaillon GG
Resultaat: 30 EUR

Medaillon GG 585/000 met een klein steentje. Zeskantig glad medaillon, 16 mm, met in het midden een klein wit steentje. ca 2.0 gr cond R

Ring GG koraal
Resultaat: 50 EUR

Strakke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Strakke ring met aan de bovenzijde een GG schotel met daarin een ronde gladomzetting met een bloedkoraal. ø bovenzijde 13 mm ca 2.5 gr ø 50

Hanger Art Nouveau GG
Resultaat: 100 EUR

Hanger GG 585/000 met parels en aquamarijn. Peervormige hanger Art Nouveau met in het midden een ovale aquamarijn tussen bloemblaadjes, versierd met een rand met kleine pareltjes, grootte 11x23 mm. Be...

Hanger GG hematiet
Resultaat: 25 EUR

Hanger GG 585/000 met hematiet. Ovale hanger met gefacetteerde hematiet. ca 2.0 gr

Ring GG briljant
Resultaat: 650 EUR

Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56

Hangers zilver
Resultaat: 20 EUR

Hangers zilver 925/000. Een hanger vierkant, Jan Des Bouvrie, een langwerpige clip Ans Markus en een kettingkoord met zilveren bladversiering van Zita Jansen.

Ring edelstenen zilver
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 835/000 met edelstenen en diamant. Fraaie ring met parels, granaten en diamanten met gouden accenten. Grootte 14x21 mm. ca 6.75 gr ø 54. Mist een pareltje.

Set schmuck
Resultaat: 15 EUR

Set Schmuck bestaande uit een hanger en broche double met edelweis, een vergulde bladbroche en een zilveren collier met langwerpige hanger met witte stenen.

Ring zirconia
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 met witte en blauwe zirconia's. Fraaie grote ring met een ovale blauwe zirconia met een rand met witte zirconia's. Grootte 1.7x1.6 cm. ø 53 ca. 4.5 gr.

Ring Emaille zilver
Resultaat: 25 EUR

Sierlijke ring zilver 925/000 met emaille en rozenkwarts. Brede ring met rozenkwarts cabouchon 10x8 mm, versierd met een rand met zirconia's en roze emaille. Breedte 17 mm. ø 56 ca. 14.6 gr.

Ring zilver Larimar
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met larimar. Strakke ring met markiesvormige Larimar steen. Grootte 20x13 mm. ø 53 ca. 7.2 gr.

Ring maansteen zilver
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.

Collier parels
Resultaat: 110 EUR

Lang parelcollier met WG 585/000 sluiting. Lang Akoya parelcollier, creme wit, licht barok, ø 6-7 mm, voorzien van WG ronde sluiting met saffieren. Lengte70 cm. ca. 40.2 gr.

Collier parel
Resultaat: 60 EUR

Parelcollier met GG 585/000 sluiting. Snoer Akoya parels, ø 6.2 mm, cremewit met GG bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 45 cm ca. 24.2 gr.

Armband zilver blauw topaas
Resultaat: 20 EUR

Armband zilver rose verguld, 925/000 met blauw topaas. Sierlijke armband met ovaal gefacetteerde blauw topazen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Grootte 19x0.5 cm. ca. 6.4 gr.

Oorsieraden zilver tanzaniet
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...