Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.
Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm
Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Negen antieke ivoren figuren, z olifanten en twee bustes 2-1,5cm Cond:G
Ivoren kluwenhouder en centimeterhouder 19e eeuws, stopje mist 4-5cm Cond:G
Antieke ivoren Oosterse boedha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G