Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G

Chin. miniatuur porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes, waaronder drie knobbelvaasjes met floraal decor, een Geisha vaasje en een vaasje met floraal decor (chip) 18e en 19e eeuws. 4,5-9cm Cond:R/G

Imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

Wedgwood borden + peper/zout stel
Resultaat: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

Petrus Regout set
Resultaat: 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

2 Dekselpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G

Aardewerken fles
Resultaat: 30 EUR

Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G

Twee porseleinen groepen tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R

2x Sauskom, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm

4 Snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G

Rosenthal vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

11 Borden, V&B
Resultaat: 65 EUR

Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G

Witte Meissen vaas
Resultaat: 30 EUR

Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G

Wedgwood Edmee servies
Resultaat: 275 EUR

Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...

4 Delen Chin. porselein
Resultaat: 125 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 18e en 19e eeuws, 1 stopfles met zilveren monturen, rijstkom met paradijsvogeldecor, octagonaal bord Queng Lung met wild in de natuur decor, en een geschulpt bord m...

Beeldje, Chine de Blanc
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese Chine de blanc figuur, voorstellend en musicerende Chinees op karban (fluit beschadigd) 19x20x10 Cond:R

Tegel
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G

4 Delen imari
Startprijs 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G