Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tabaksdoos
Resultaat: 60 EUR

Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)

Tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.

Opgezette dieren
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.

2 Lederen koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G

Bentheimer bakje
Resultaat: 180 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x99x51cm.

2 Zandstenen bollen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G

2x Tuindecoratie
Resultaat: 325 EUR

Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G

Buste scheepvaart
Resultaat: 70 EUR

Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G

Opgezette roofvogel
Resultaat: 50 EUR

Opgezette buizerd op boomstam 75x70x50cm. Cond.: G

Zwaard
Resultaat: 50 EUR

Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G

Beurs, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.

Sierbord, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

Tabakspijpen
Resultaat: 25 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Wandreliëf
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G

3 Sierkistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G

Jugendstil dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G

Parfum houder
Resultaat: 60 EUR

Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G

2 Blikken
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G

Beschilderde steen
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G

3-Arms kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G