Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)
Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.
Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G