Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Lederen design zetel
Resultaat: 120 EUR

Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G

Pendule, Amsterdamse school
Resultaat: 65 EUR

Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G

Kavel Dinky-Toys
Resultaat: 250 EUR

Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...

Kavel diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...

Gulden stamboom, zilver
Resultaat: 50 EUR

Complete collectie van 17 stuks zilveren penningen van de "Gulden Stamboom der Nederlanden". 800/000, ca. 9,5gr. per penning. Uitgiftenummer 256, compleet met boekje. Cond.: G

Kavel ansichtkaarten
Resultaat: 280 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, hoofdzakelijk Nederlands, Jugendstil, leuke diversen om te verzamelen. 21-35cm. Cond:G

Zeldzame tafelnaaimachine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke tafelnaaimachine Wellington Bradsburg en company limited. omstreeks 1880 met fabriek en gouddecor, in goede staat Cond:G 27x40x21cm

Spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G

Oude kris
Resultaat: 110 EUR

Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R

2 Hoedendozen met knipmutsen/spelden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse spaanhouten hoedendozen en haarspelden, eenmaal beschilderd met bloemen(donker) en eenmaal naturel met antieke knipmutsen en kinderkleding.(erg leuk) 22-40cm Cond;G

Ivoren beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm

Opgezette bok
Resultaat: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Speeldoos Zwitsers Reuge.
Resultaat: 130 EUR

Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.

Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Schilderij, v.d. Burg
Resultaat: 75 EUR

A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G

Grote zeefdruk
Resultaat: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Zilveren inktstel + pen
Resultaat: 90 EUR

Kristallen inktstel met zilveren houder en pen, Fraai kristallen inktpotje en strooier voorzien van acculadeslijpsel, enkele chips, met zilveren dop geplaatst op een zilveren langwerpig gecontourneerd...

Lot gouden sieraden
Resultaat: 130 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G

Gouden ring Aquamarijn
Resultaat: 140 EUR

Gouden ring, 750/000 met witgouden zetting bezet met een smaragd geslepen aquamarijn, 10x8 mm. ø 55 ca 2,4 gr.

Zilveren toastrek
Resultaat: 65 EUR

Fraai antiek zilveren toastrek, 925/000, met handgreep en op 4 sierlijke pootjes, genummerd 10804. MT.: Vermoedelijk Munsey & Co, Birmingham. jl.: b: 1901 10x6,5x10 cm. ca. 78 gr. Cond.: G

Kavel roze koraal
Resultaat: 70 EUR

Collier van roze koraal met gouden sluiting, 585/000, met een uitgesneden bloedkoralen hanger. Lengte 64 cm, ø kraal 5x7 mm hanger 4x2 cm. ca 71 gr.

Zilveren broche, Chinees
Resultaat: 100 EUR

Bijzondere zilveren broche, bloemenmand met zilveren bladeren bezet met bloedkoraal en turkoois. ca 37 gr. 11x7cm. Cond.: G