Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Duitse oorkondes
Resultaat: 390 EUR

Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...

Antieke naaldenmeter
Resultaat: 110 EUR

Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G

Raak 185 designlamp
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G

Zeldzame tafelnaaimachine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke tafelnaaimachine Wellington Bradsburg en company limited. omstreeks 1880 met fabriek en gouddecor, in goede staat Cond:G 27x40x21cm

Spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G

Oude kris
Resultaat: 110 EUR

Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R

2 Hoedendozen met knipmutsen/spelden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse spaanhouten hoedendozen en haarspelden, eenmaal beschilderd met bloemen(donker) en eenmaal naturel met antieke knipmutsen en kinderkleding.(erg leuk) 22-40cm Cond;G

Ivoren beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm

Opgezette bok
Resultaat: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Speeldoos Zwitsers Reuge.
Resultaat: 130 EUR

Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.

Russisch lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G

3-Delig bestek
Resultaat: 60 EUR

Drie vooroorlogse bestekcassettes, 12 messen met ivoor, 9 gebaksvorken, 12 lepels(plated) 18-37cm. Cond:G

6 Soldaten
Resultaat: 45 EUR

Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G

Antiek hangslot
Resultaat: 80 EUR

Antiek ijzeren met bronzen hangslot, met originele sleutel, omstreeks 1800, in goede staat 11cm.

Japans cloisoné
Resultaat: 30 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Ivoren Madonna 18e/19e eeuws.
Resultaat: 260 EUR

18e-19e eeuwse ivoren madonna in goede staat. 15cm.

Kavel met 12 fotolijstjes
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

Antiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G

Chinese lakdoos met eetstokje
Resultaat: 100 EUR

Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.

Marine, officiers sabel
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Chinees trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G

2 Jugendstil lijsten
Startprijs 80 EUR

Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.