Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm
Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G
Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G
Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...