Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel Dinky-Toys
Resultaat: 250 EUR

Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...

Kammer Reinhardt 100 Kaiserbaby
Resultaat: 160 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.

Porseleinen pop, Eden Bebe Paris
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R

Blikken speelgoedboot
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G

2 Kinderfornuisjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G

Doos meccano
Resultaat: 65 EUR

Grote doos vol meccano speelgoed, 30x37x28cm. Cond:R/G

2 Käthe Kruse poppen
Resultaat: 450 EUR

Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.

Heubach Koppelsdorf 342/8
Resultaat: 130 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G

Kopie door S. Putnam
Resultaat: 70 EUR

Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G

Dozen met divers poppengoed
Resultaat: 150 EUR

Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G

Poppenhuis met Chinese kamers
Resultaat: 150 EUR

Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G

14 Steiff beesten
Resultaat: 70 EUR

Veertien Steiff pluche dieren, 20e eeuw in goede staat

Poppenhuis, kabouters en muizen
Resultaat: 100 EUR

Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G

Poppenhuis, Oosters paviljoen
Resultaat: 150 EUR

Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G

Poppenhuis, kruidenierswinkel
Resultaat: 225 EUR

Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G

Diverse delen Spoor 0
Resultaat: 60 EUR

Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R

Poppenhuis, koper/tin winkel
Resultaat: 300 EUR

Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm

Dream baby van AM oude kleding
Startprijs 140 EUR

Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm

Pop AM Maat 16
Startprijs 150 EUR

Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G

Pop negroide
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G

Lappen pop 1930 origineel
Resultaat: 70 EUR

Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G

4 Delen speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...

Pop K en Reinhard Flirtoogjes
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G

3 Popjes
Resultaat: 80 EUR

Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...