Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse eikenhoutgestoken wandrekken, eenmaal wit gelakt, eenmaal originele polychromie 28-70cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten bijzettafel met 3 spantpoot. In goede en originele staat. ø70x66cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw. In goede staat 60x80x15cm.
Antieke Duitse Biedermeier naaitafel, omstreeks 1840, wortelnoten met intarsia, ongerestaureerd, 2 lades 78x60x39cm. Cond:M