Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...
Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G
Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870. Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G
Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm
Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat
Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G