Afrikaans houten (buik)masker van de Makonde stam uit Tanzania of Mozambique, voorstellend een gezicht. Geheel staand op ijzeren standaard. 67x21x15cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een vrouwelijke wachter. Fraai bewerkt met divers koperbeslag, ijzeren versieringen, ketting en lendendoek. 60x12x11cm. ...
Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat
Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Afrikaanse zeef van de Chokwe stam uit Congo ca. 1930 gemaakt van bamboevezels. 44xø18cm. Cond.: G
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G
Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeldje van de Dogon stam uit Mali ca. 1940-1950, voorstellend een voorouder met 3 kleinere figuren 31x6x5cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,
Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een fetish beeld van een man met hoofdje op de buik en kalebas op de rug. 52x26x16cm. Cond.; G
Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, voorstellend een man met een voorwerp in de handen. Diverse delen zijn voorzien van koperbeslag. 44x14x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G