Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart Venloa
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Schilderij, v.d. Burg
Resultaat: 75 EUR

A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G

Grote zeefdruk
Resultaat: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Ernst Oppler
Resultaat: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling

Naar Schiedges, boerin met geit
Resultaat: 225 EUR

Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

2 Etsen, H. Kruiningen
Resultaat: 75 EUR

Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G

2 Etsen, Oerder + Harting
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 140 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, naar Springer
Resultaat: 225 EUR

Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Resultaat: 650 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G

Schilderij, Haanstra
Resultaat: 110 EUR

Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Schilderij, P.A. Nijgh
Resultaat: 30 EUR

Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G

Schilderij, open vuur
Resultaat: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Resultaat: 30 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

Ets, Leon Senf
Resultaat: 90 EUR

Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M

14 Werken Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Schilderij, liggende tijger
Resultaat: 120 EUR

Monogram BS of SB omstreeks 1930, liggende Bengaalse tijger, gemengde techniek op papier 65x45cm. Cond:G