Zilveren naairing en naaldenkoker, 835/000, Empirestijl. Naairing versierd met geribbelde bewerking, MT.: A.Greup, Schoonhoven, 1880 en een cilindervormige naaldenkoker met geribbelde bewerking versie...
Zilveren tafelbel, 835/000, met gecontourneerde rand. Voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: Q: 1850. Voorzien van onedele binnenbel. Gerestaureerd. ø 10x17 cm.
Prachtige zilveren koektrommel met onderschotel, Hollands 835/000. Ovale gladde koektrommel versierd met dubbele filetranden met bijpassende ovale zilveren onderschotel. MT.: Koninklijke van Kempen en...
Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.
Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...
Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.
Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.
Unieke zilveren aspergeschaal, 800/000, Duits. Halfronde schaal met gecontournerde dubbele rand. Opengewerkt met langwerpige en ronde motieven. Geplaatst op 4 fraaie krulpootjes. Gemerkt: M.Hansen, 20...