Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Lot 17e/18e eeuwse Chinees porselein 5x, grote kom, 2 cargo schotels met floraal decor, twee kopjes met chip 5,5-20cm. Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen reservisten bierpul 20e eeuw met tinnen klepdeksel, soldaten en adelaar, in goede staat 30,5cm. Cond:G
Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Yixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M