29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 35 EUR

Snijwerk met vogel
Startprijs 50 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Staand lampje met putti
Startprijs 35 EUR

Staande petroleumlamp
Startprijs 45 EUR

Stel koperen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Thaise boedha
Startprijs 50 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wandplaquette met leeuw
Resultaat: 80 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten kist
Resultaat: 60 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Wortelnoten kistje
Resultaat: 110 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR