Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G
Twee zilveren kandelaars, 835/000, Hollands. Fraaie 2 armige kandelaars, 3-lichts, op ronde voet voorzien van dubbel filetrand, met golvende armen met 2 kaarsenhouders. MT.: Nederlandse Juwelierscomb...
Groot gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland, met witte emaille wijzerplaat en een klapdeksel voorzien van guilloche met bloem en krulrand op een graveerschild. De achterdeksel heeft een guilloche be...
Negentiende eeuwse ovale tafel belijmd met satijnhout en rozenhout, medaillon en bandintarsia omstreeks 1870, in zeer goede staat 75x82x55cm.
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R
Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Twee grote zeldzame gemerkte 19e eeuwse Japanse sierschotels met bloemvaas en gouddecor. 5,5x30x30cm. Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.
Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.
Armband met bloedkoralen en gouden, 585/000, sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een gouden sluiting in de ...
Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- estens 1872-1953 Duitse school, Duits riviergezicht met dorp en burcht, olieverf op linnen. Cond;G 70x80cm.
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.