Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wijnflessenrek
Resultaat: 25 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

13 Munten NL 2,5-10 cent
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities

3x 1 Gulden 1892-1897
Resultaat: 25 EUR

Drie munten van 1 Gulden Nederland; 1x1892 en 2x 1897. Diverse kwaliteiten

Antiek klokje
Resultaat: 25 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

4 Perzische kleden
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G

2 Tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude perzische kleden in goede staat, 145x92 en 102x96cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed, blauw-oker-rood etc. Sleets. 202x92cm. Cond:R

Beeldje Jet Schepp
Resultaat: 25 EUR

Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G

10x glazen parfumflacon
Resultaat: 25 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Resultaat: 25 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

Glazen vaas, Rony Plesl
Resultaat: 25 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G

18e Eeuwse tegel + tableau
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

Porseleinen beeldje en kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G

Zilveren broodvork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Etui met zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.

2 Kralensnoeren
Resultaat: 20 EUR

Twee snoeren met o.a. houten en carneoolkralen. Een collier met carneoolkralen gefacetteerd, 12-17 mm, lengte 46 cm en een collier met blanke en zwarte houten kralen met double bolletjes, lengte 42 cm...